Merhaba Web sitemizden aldığınız ürünler, firmamızın garantisi altındadır.


Almış olduğunuz ürünü teslim tarihinden itibaren yasal sınır olan on dört (14) gün içinde teslim aldığınız şekli ile sağlam bir şekilde iade edebilirsiniz. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız


Ürünü iade etmeniz veya alışverişinden caymanız halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren ,Havale iadeleri 2 iş günü içinde ,Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.